Haznedar Cetinkaya Spor Kulubu Resmi Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|..Haznedar Cetinkaya Spor Kulubu Resmi Sitesine Hosgeldiniz..|

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)

YazarMesaj
DreameR
Admin
Admin
DreameR

Puanlar : 187
İtibar : 8

Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Empty
MesajKonu: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 3:27 pm

Sorin Zaro Ŧc DяєαмєR

* Romanya
* 25 yıl, 6 ay, 0 gün
* $1,651
* Solak
* Dikkatli
* Dönek
* Takım Oyuncusu

Yeten. Ş P AG
RE 93 93 0
KP 53 54 4 .5
KE 51 51 6 .5
KT 72 81 5
OR 63 63

bu adamı 160 k ya aldım. 2. teklif 150 Smile nasıl adam . yorumlarınızı bekliyoruz ;İ)
https://haznedar-cetinkaya.1talk.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 4:56 pm

KP sıkıntı yaratmaz umarım. Hemen iki antrenmanı da kp ye çevir bence Razz Güzel kaleci..
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 6:53 pm

aynen kp insalah sorun yaratmaz .. ot yle harika olursa iimis hayırlı olsun Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 9:20 pm

kp harıka olan kalecıyı ben 3.amatorde kullanmadım kı sen 2.amatordesın bence senın ıcın yeterlı bır kalecı degıl
DreameR
Admin
Admin
DreameR

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:54 pm

bu_rock ve diger yorum yapan arkadaşlar Smile bu kaleci kp 60 olsada olmasada çok iyi bir kaleci Smile bunun birçok örnegini gordum cunku Smile bu kaleciyle çok az gol yiyecegimi iddia ediyorum Smile chelal'in aparatta 82,5 mu ne gosterio. Smile

edit-
ayrica kalecinin özelliklerini Re-Kp diye sınırlandırmamalıyız dimi Smile bundan onceki kalecim Re 90 Kp 70 idi diğer özellikleri sırıtıyodu çok gol ve pozisyon veriodu Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:56 pm

sonra buralara gelip de ağlama ramço... heheuehu Razz
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:59 pm

Hacım kusura bakma biraz hevesini kaçıracağım ama 160k fazla olmuş bu kaleciye. İş yapacağı maçlar olabilir zaman zaman lakin asla 1. kaleci olmaz bundan. Fikrim bu şekilde. Gerçi senin liginde az gol yemeni sağlayabilir doğru diyorsun da parası fazla olmuş yine de.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 10:31 am

Yeten. Ş P AG
RE 90 90
KP 100 100
KE 51 58
KT 57 72
OR 38 47

boyle bır kalecım olmasına ragmen bazı maclarda ben bıle tırsıyorum Very Happy senın o kalecıyle rahat olman... umarım beklentılerını bosa cıkarmaz benı ve benım gıbı yorum yapan arkadasları haksız cıkarır Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 10:33 am

bu arada bahsettıgın aparttı bılmıyorum ben bı genclerın ılerkı durumunu gosterını bılıyorum o neyı gosterıyo Rolling Eyes
DreameR
Admin
Admin
DreameR

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:00 pm

özelliklerini yazıyosun oyuncuların. hangi tip kaleci olduqunu 100 üzerinden derecelendiriyor. misal benim bi as kaleci var op 91 onu 56 gösterdi yani pek iyi deil. bu aldıqım kaleciyi 82 müthiş gibi bişe yani normal kalecilik derecesi Smile
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:57 pm

hımm tamam saol
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)   Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız) Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:23 pm

aykar önce yeni kaleci tipi diye bir başlık açmıştım freekick forumda hatırlarsınız ve bu kaleci bu tipe giriyor. Elbette KT'si ile KP'si yer değiştirseydi daha iyi bir kaleci olacaktı lakin şu haliyle kötü diyemem. Bir kere az şut yiyecek OR sayesinde, bunu göz ardı etmemek gerekir.

Kaleciye bak be Maşallah :) (besmele cekmeden bakmayınız)
1 sayfadaki 1 sayfası