Haznedar Cetinkaya Spor Kulubu Resmi Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|..Haznedar Cetinkaya Spor Kulubu Resmi Sitesine Hosgeldiniz..|

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?

Mozilla Firefox ve diğer tarayıcılar
Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_lcap25%Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Microsoft Office
Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_lcap0%Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Windows Live Messenger
Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_lcap38%Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_rcap
 38% [ 3 ]
Antivirüs programı
Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_lcap25%Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_rcap
 25% [ 2 ]
Xp'yi Orjinalleştirmek Için Legal XP
Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_lcap0%Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Winamp
 0% [ 0 ]
FlashGet ve tarzı programlar
 0% [ 0 ]
Winzip - Winrar Programları
Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_lcap12%Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Vote_rcap
 12% [ 1 ]
Formattan ve Program yüklemekten anlamam.
 0% [ 0 ]
Diğer
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 8

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Empty
MesajKonu: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:21 pm

Bilgisayarlarla içli dışlı olup, hayatında en az bir kez format atma işlemiyle karşılaşmayacak kadar şanslı olan pek fazla kişi yoktur herhalde.

Yepyeni bir bilgisayara ya da ferah bir işletim sistemine geçtiğinizde donanım sürücüleri dışında ilk kurduğunuz program nedir?

Çoğumuzun favori programı var bakalım favorilerimiz ne kadar çakışacak.
Seçenekleri çoklu yapmadım önceliğiniz hangisi görebilmek için
Birde mecbur 10 şık ekleyebiliyorum
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeCuma Eyl. 18, 2009 11:53 pm

Kesinlikle winrar. O olmayınca klasörleri fermuarlı falan gösteriyor pc uyuz oluyorum Very Happy .
DreameR
Admin
Admin
DreameR

Puanlar : 187
İtibar : 8

MesajKonu: Geri: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:01 am

mesene mesencır Very Happy tabi bu saydıklarının cogunu aynı anda yukluyorum. olmazsa olmazlardan cunku Smile
https://haznedar-cetinkaya.1talk.net
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:03 am

Valla ben hemen avast'ı döşüyorum makinaya Very Happy
DreameR
Admin
Admin
DreameR

MesajKonu: Geri: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:06 am

avast'a nasıl guveniyosun abi ya Very Happy kendi dosyasını virus diye goruyordu Very Happy cheers
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:08 am

Valla ben çok memnunum. Sen ne öneriyosun peki?
DreameR
Admin
Admin
DreameR

MesajKonu: Geri: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:08 am

nod32 son sürüm. norton dicektimde o pc acaip kasar. nod pek kasmıyoda çokta güvenli
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 12:10 am

ben virus programi kullanmiyorum, haftada bir format atarim Smile formattan sonrada ilk once firefoxu kurarim.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 10:36 am

ılllaki msn Very Happy
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir?   Formattan Sonra, İlk Kurduğumuz Program Hangisidir? Icon_minitimeC.tesi Eyl. 19, 2009 2:42 pm

Hemen virüs programı abi sınırsız nod 32 tek gecerim lazımdır böle bisi Smile

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» XP %300 Hızlandıran Program