Haznedar Cetinkaya Spor Kulubu Resmi Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|..Haznedar Cetinkaya Spor Kulubu Resmi Sitesine Hosgeldiniz..|

AnasayfaPortalGaleriAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Guvercin sevenler, besleyenler, beslemis olanlar, Kisacasi bu hastaliga TUTULANLAR.

YazarMesaj
Misafir
Misafir

Guvercin sevenler, besleyenler, beslemis olanlar, Kisacasi bu hastaliga TUTULANLAR. Empty
MesajKonu: Guvercin sevenler, besleyenler, beslemis olanlar, Kisacasi bu hastaliga TUTULANLAR.   Guvercin sevenler, besleyenler, beslemis olanlar, Kisacasi bu hastaliga TUTULANLAR. Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 8:59 pm

Lise yillarimda hayatiminin buyuk bir bolumunu besledigim guvercinler olusturmustu, gunun en az 7-8 saatini evin catisinda guvercinlerimle geciriyordum ve artik guvercin uzmani olmustum, mahallede hatri sayilir guvercin besleyenlerden biri idim o derece yani, Smile Allahtan universiteyi kazanmistimda bu sevdaya ara vermistim ama yinede icimde bir uhde olarak durur, birgun sartlar musait olursa tekrar beskemeyi dusunuyorum.

varsa boyle herhangi bir hayvana meraki olan paylasalim arkadaslar.
DreameR
Admin
Admin
DreameR

Puanlar : 187
İtibar : 8

Guvercin sevenler, besleyenler, beslemis olanlar, Kisacasi bu hastaliga TUTULANLAR. Empty
MesajKonu: Geri: Guvercin sevenler, besleyenler, beslemis olanlar, Kisacasi bu hastaliga TUTULANLAR.   Guvercin sevenler, besleyenler, beslemis olanlar, Kisacasi bu hastaliga TUTULANLAR. Icon_minitimePerş. Eyl. 24, 2009 9:35 pm

benim abimde kucukken guvercin beslerdi. tabi bizim guvercinlerin eşi benzeri yoktur. ben istanbulda gormedim oyle guvercin. yeminle bu tepeburunmu ne diyorlar ya, benim abimde bi tür kuş vardı prens diyorlardı o tür kuşa; ensesindeki butun tuyler gozunu kapayacak şekilde uzamış. tabi bunlar bu şekil bir yapıya sahip. bitane daha vardı bizim evden kaçardı 1 hafta gelmezdi. Smile abim sapanla öldürdü Razz
https://haznedar-cetinkaya.1talk.net

Guvercin sevenler, besleyenler, beslemis olanlar, Kisacasi bu hastaliga TUTULANLAR.
1 sayfadaki 1 sayfası